کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

گزارش کارآموزی رشته علوم تربیتی در مدرسه

گزارش کارآموزی رشته علوم تربیتی در مدرسه

 این فایل حاوی 60 صفحه گزارش کارآموزی و به صورت ورد و قابل ویرایش می باشد. و از کلیه نمونه های موجود در اینترنت کاملتر و دقیقتر می باشد. این گزارش ارائه شده است و نمره کاملی را کسب نموده است.

چکیده :

در همه کشورهای دنیا ، آموزش و پرورش برای هدایت دانش آموزان در مسیر رشد عقلی  و اجتماعی ، اخلاقی ، روانی و حرفه ای دانش آموزان است. نظام آموزش و پرورش با فراهم آوردن تجربه های معتبر برای دانش آموزان، تلاش دارد آنها را به شهروندانی خوب تبدیل کند. هدف نهایی نظام تعلیم و تربیت ، تعالی بخشیدن به انسانها ست. رسیدن به این هدف، رشد همه جانبه ای دانش آموزان را می طلبد. بدین منظور، مجموعه ای از برنامه ها و فعالیت ها درقالب نظام آموزش و پرورش شکل گرفته اند که یکی از آنها برنامه های مشاوره و راهنمایی است.  برنامه های مشاوره در مدرسه به منظور هدایت رشد و متعادل و همه جانبه ی دانش آموزان طراحی شده اند. مشاور مدرسه با ایجاد هماهنگی در فعالیت های مختلف مدرسه زمینه ی رشد سالم دانش آموزان را فراهم می کند.در کشور ما برنامه های مشاوره ی مدرسه فراز و نشیب های زیادی طی نموده است. به طور خاص ، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و تغییر بنیادی نظام آموزش متوسطه، نقش مشاور مدسه در دوره ی دبیرستان مورد توجه خاص قرار گرفته است.  امورزه نیاز به وجود مشاوره متخصص مدرسه به گونه ای احساس می شود که دانشگاه ها اقدام به ایجاد رشته می شاوره ی مدرسه نموده اند. نوجوانان جامعه ها ، یعنی عزیزانی که در دامنه سنی تقریبی سیزده سالگی تا هجده سالگی به سر می برند، احتیاج به توجه خاص دارند. آنان به مسائل گوناگون در زندگی و رو به رو هستند از آن جایی که افزایش حساسیت که ویژگی این سنین است ، این مسائل برای آنان تشدید می کند، نیازمند راهنمایی برای نحوه مقابله با این مشکلات هستند: و با توجه با این مشکلات که در بیشتر در سنین دبیرستان ها هستند برای راهنمایی آن ها مشاور گذاشته اند.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
karzmoozi-madrese-ollom-tabiati_247603_9573.zip136.2k