کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

گزارش کارآموزی رشته علوم تربیتی در مدرسه

گزارش کارآموزی رشته علوم تربیتی در مدرسه

 این فایل حاوی 60 صفحه گزارش کارآموزی و به صورت ورد و قابل ویرایش می باشد. و از کلیه نمونه های موجود در اینترنت کاملتر و دقیقتر می باشد. این گزارش ارائه شده است و نمره کاملی را کسب نموده است.

چکیده :

در همه کشورهای دنیا ، آموزش و پرورش برای هدایت دانش آموزان در مسیر رشد عقلی  و اجتماعی ، اخلاقی ، روانی و حرفه ای دانش آموزان است. نظام آموزش و پرورش با فراهم آوردن تجربه های معتبر برای دانش آموزان، تلاش دارد آنها را به شهروندانی خوب تبدیل کند. هدف نهایی نظام تعلیم و تربیت ، تعالی بخشیدن به انسانها ست. رسیدن به این هدف، رشد همه جانبه ای دانش آموزان را می طلبد. بدین منظور، مجموعه ای از برنامه ها و فعالیت ها درقالب نظام آموزش و پرورش شکل گرفته اند که یکی از آنها برنامه های مشاوره و راهنمایی است.  برنامه های مشاوره در مدرسه به منظور هدایت رشد و متعادل و همه جانبه ی دانش آموزان طراحی شده اند. مشاور مدرسه با ایجاد هماهنگی در فعالیت های مختلف مدرسه زمینه ی رشد سالم دانش آموزان را فراهم می کند.در کشور ما برنامه های مشاوره ی مدرسه فراز و نشیب های زیادی طی نموده است. به طور خاص ، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و تغییر بنیادی نظام آموزش متوسطه، نقش مشاور مدسه در دوره ی دبیرستان مورد توجه خاص قرار گرفته است.  امورزه نیاز به وجود مشاوره متخصص مدرسه به گونه ای احساس می شود که دانشگاه ها اقدام به ایجاد رشته می شاوره ی مدرسه نموده اند. نوجوانان جامعه ها ، یعنی عزیزانی که در دامنه سنی تقریبی سیزده سالگی تا هجده سالگی به سر می برند، احتیاج به توجه خاص دارند. آنان به مسائل گوناگون در زندگی و رو به رو هستند از آن جایی که افزایش حساسیت که ویژگی این سنین است ، این مسائل برای آنان تشدید می کند، نیازمند راهنمایی برای نحوه مقابله با این مشکلات هستند: و با توجه با این مشکلات که در بیشتر در سنین دبیرستان ها هستند برای راهنمایی آن ها مشاور گذاشته اند.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
karzmoozi-madrese-ollom-tabiati_247603_9573.zip136.2k