کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

جایگاه آموزش و پرورش در پروژه نفوذ فکری،فرهنگی و سیاسی دشمن

جایگاه آموزش و پرورش در پروژه نفوذ فکری،فرهنگی و سیاسی دشمن

مقاله جایگاه آموزش و پرورش در پروژه نفوذ فکری،فرهنگی و سیاسی دشمن  16 صفحه به صورت ورد و قابل ویرایش

 چکیده 

آموزش و پرورش همواره در کشور ما تندیس استمرار پایداری و استقامت برای جویندگی است. جویندگی در راه انسانیت و یافتن مسیر قد کشیدن روح و جان با گام نهادن در عرصه‌های شور و ایثار است که در در فضای معطر مدرسه و پشت نیمکت‌های فهمیدن و علم آموزی نمایان می‌گردد. آموزش و پرورش امروز مسئولیت خطیر و تاریخی را در تربیت نسل آینده بر اساس تعالیم اسلام برای خلق تمدن اسلامی به عهده دارد. بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری که "در بلندمدت، هیچ چیز به اندازه‏ى تعلیم و تربیت اهمیت ندارد"، این دستگاه عظیم باید برنامه کامل و جامعی را برای این مهم که همان تعلیم و تربیت میلیون‌ها جوان و نوجوان این مرز بوم است، بر اساس سند تحول بنیادین در دستور کار خود قرار داده و نهایت دلسوزی و دقت را در پرورش فرزندان ملت بر اساس مبانی غنی اسلام ناب، به کار گیرد. همانطور که می دانیم خط امروز و هدف اساسی دشمن، خط نفوذ به باورها، تغییر رفتار و در نهایت تغییر هویت ایرانی ـ اسلامی است که از همه شیوه‌ها به ویژه شیوه فکری و فرهنگی به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است. بدون شک یکی از مهم‌ترین درگاه‌های این نفوذ، آموزش و پروش است که با اندک توجهی سایه‌های شوم این نفوذ را در حمایت یکی از دولتمردان مستکبر از برخی تشکل‌های حزبی و سیاسی معلمین و ورود برخی سازمان‌های بین‌المللی به مراکز تعلیم و تربیت و ..می توان دید. بنا بر این می توان چنین برداشت نمود که آموزش و پرورش در پروژه نفوذ فکری ،فرهنگی و سیاسی دشمننقش بسزایی دارد و مسئولان این عرصه کلیدی می بایست در این راستا نهایت هوشیاری خود را به کار ببندند و تلاش خود را برای قطع طمع دشمن برای نفوذ فکری ـ فرهنگی به کار گیرند و با اهتمام جدی و عملی سعی در اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نمایند.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
maghaleprozhe-nofooz_263839_1999.zip61.1k

مقاله در مورد طرح تعالی مدیریت مدرسه

مقاله در مورد طرح تعالی مدیریت مدرسه    عنوان مقاله : طرح تعالی مدیریت مدرسه  نوع فایل : word (قابل ویرایش)   تعداد صفحات : ۴۰ قسمتی از مقاله :   با شکل گیری آموزش و پرورش رسمی، مدیریت مدرسه در کانون توجّه برنامه ریزان، صاحب نظران و پژوهشگران قرار گرفت چرا که توجّه به این امر مهم، موجب بهبود کیفیت فرایندها در آموزش و پرورش می شود و زمینه ی دست یابی به نتایج مورد انتظار جامعه و توسعه ی سرمایه ی انسانی را فر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,750 تومان