کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

مقاله بعد از انجام توافق هسته ای با شش قدرت بزرگ دنیا و لغو تحریم ها چه فرصت هایی پیش روی ماست و چگونه باید به ...

مقاله بعد از انجام توافق هسته ای با شش قدرت بزرگ دنیا و لغو تحریم ها چه فرصت هایی پیش روی ماست و چگونه باید به ...

دانلود مقاله پروژه مهر 94 (شماره پنج) بعد از انجام توافق هسته ای با شش قدرت بزرگ دنیا و لغو تحریم ها چه فرصت هایی پیش روی ماست و چگونه باید به بهترین وجه از این فرصت ها استفاده کنیم؟ با فرمت ورد و قابل ویرایش در 21 صفحه

شامل عنوان ،چکیده،مقدمه،روش بررسی و نتایج می باشد.مناسب برای ارائه جهت مسابقات فرهنگی و هنری پرسش مهر 95-94 این مقاله تاکنون در جایی مورد استفاده قرار نگرفته است.ضمنا مقالات پیرامون این موضوع دائمابروز می شوند.مدیریت کافی نت دانشجو(فرهنگیان ) به شما اطمینان خاطر می دهد.

چکیده

استکبارستيزي و نفي نظام سلطه، ماهيت تغييرناپذير سياست خارجي جمهوري اسلامي‌است. پس از توافق هسته ای و بدست آمدن فرصت های نوین در این راستا و الزامات بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي جديد منطقه‌اي و بين‌المللي در فضاي پس از برجام نيازمند تلاش مضاعف سربازان خط مقدم جبهه ديپلماسي کشور است. رويکردها و الزامات 9 گانه تعيين شده از سوي مقام معظم رهبري در کنار مصوبات مجلس شوراي اسلامي‌و شوراي عالي امنيت ملي چارچوب‌هاي مستحکمي‌را براي پيگيري و اجراي واقع‌بينانه و هوشمندانه برجام پيش روي مجريان قرار داده است. هم اکنون پس از انجام توافق هسته ای با شش قدرت بزرگ دنیا تغييرات سريع و غيرقابل پيش‌بيني در معادلات منطقه‌اي جايگزيني روندها به جاي راهبردها شده و اين مهم امکان بازيگري مولفه‌هاي تاثير‌گذار بر تحولات جاري را بسيار پيچيده کرده است.  با توجه به اینکه بيش‌ترين تحرک سياسي جمهوري اسلامي‌ايران در فضاي پسابرجام در حوزه ارتقاي همکاري‌هاي منطقه‌اي بوده است، اين مسير با هدف کاهش اختلافات و ناامني‌هاي فزاينده، افزايش تفاهم و همکاري و جلوگيري از اختلاف افکني قدرت‌هاي فرامنطقه‌اي ادامه خواهد يافت.و با تلاش هماهنگ و خستگي‌ناپذير دستگاه‌هاي ذي‌ربط اعم از سياست خارجي، امنيتي، دفاعي و فرهنگي کشور بويژه با موفقيت ايجاد شده در مذاکرات هسته‌اي در شرايط کم‌نظيري قرار داريم. در این مقاله به نتایج حاصله از توافق هسته ای و برجام پرداخته خواهد شد و راهکار ها و روش های استفاده  از فرصت های بدست آمده در پس برجام مورد بحث قرار می گیرد. روش تحقیق و بررسی این مقاله به صورت کتابخانه ای و میدانی و با استفاده از منابع موجود و تحلیل اخبار و وقایع روز صورت گرفته است.

کلیدواژه :  توافق هسته ای ،تحریم،فرصت،ایران،برجامپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
6_290334_7572.zip53.6k

مقاله بعد از انجام توافق هسته ای با شش قدرت بزرگ دنیا و لغو تحریم ها چه فرصت هایی پیش روی ماست و چگونه باید به...

مقاله بعد از انجام توافق هسته ای با شش قدرت بزرگ دنیا و لغو تحریم ها چه فرصت هایی پیش روی ماست و چگونه باید به... دانلود مقاله پروژه مهر 94 (شماره چهار) بعد از انجام توافق هسته ای با شش قدرت بزرگ دنیا و لغو تحریم ها چه فرصت هایی پیش روی ماست و چگونه باید به بهترین وجه از این فرصت ها استفاده کنیم؟ با فرمت ورد و قابل ویرایش در 22 صفحه شامل عنوان ،چکیده،مقدمه،روش بررسی و نتایج می باشد.مناسب برای ارائه جهت مسابقات فرهنگی و هنری پرسش مهر 95-94 این مقاله تاکنون در جایی مورد استفاده قرار نگرفته است.ضمنا مقالا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان