کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

مقاله بعد از انجام توافق هسته ای با شش قدرت بزرگ دنیا و لغو تحریم ها چه فرصت هایی پیش روی ماست و چگونه باید به ...

مقاله بعد از انجام توافق هسته ای با شش قدرت بزرگ دنیا و لغو تحریم ها چه فرصت هایی پیش روی ماست و چگونه باید به ...

دانلود مقاله پروژه مهر 94 (شماره شش) بعد از انجام توافق هسته ای با شش قدرت بزرگ دنیا و لغو تحریم ها چه فرصت هایی پیش روی ماست و چگونه باید به بهترین وجه از این فرصت ها استفاده کنیم؟ با فرمت ورد و قابل ویرایش در 22 صفحه

شامل عنوان ،چکیده،مقدمه،روش بررسی و نتایج می باشد.مناسب برای ارائه جهت مسابقات فرهنگی و هنری پرسش مهر 95-94 این مقاله تاکنون در جایی مورد استفاده قرار نگرفته است.ضمنا مقالات پیرامون این موضوع دائمابروز می شوند.مدیریت کافی نت دانشجو(فرهنگیان ) به شما اطمینان خاطر می دهد.

چکیده

کسی در این واقعیت تردید ندارد که در میان چند اسباب و علتی که دولت   را به گسستن زنجیره تحریم مصمم کرد مسائل اقتصادی حرف اول را می‌زند. فروریختن نظام ظالمانه تحریم، غرور ملی و جایگاه جهانی ایرانی‌ها را احیا کرد و قدرت و دانش دیپلماسی ایرانی‌ها را به رخ حریفان کشید اما در کنار این دو پیامد سیاسی آثار ملموس خود را در افق غبار گرفته اقتصاد جامعه نمایان کرد. برای ایرانی‌ها در پایان هشت سال دوران سخت تحریم خبری خوش‌تر از این نیست که صاحبان سرمایه و صنعت جهان عزم حضور در تهران را کنند و دروازه‌های بسته داد و ستد تجاری کشور به اراده تدبیر دیپلمات‌ها گشوده شود. از مغالطه و بدفهمی برخی نحله‌های سیاسی در تحریف رابطه تحریم و اقتصاد که بگذریم ساختار اقتصادی ایران به صورت عام و معیشت مردم به طور خاص بیشترین رنج و آسیب را از سیاست‌های تحریم ساز دولت پیشین بردند و طبیعی بود که در فردای توافق تاریخی وین، طایفه فعالان اقتصادی به تحسین حرکت دیپلمات‌ها مبادرت کنند و این آرزوی دیرین را بر زبان آورند که در پی این گشایش سیاسی – دیپلماتیک، گره‌های فروبسته اقتصاد ایران نیز گشوده شود.بنابراین ظرف مدتی که از زمان اعلام توافق هسته‌ای می‌گذرد محور و مدار سؤال افکار عمومی ایران این بوده که اثرات کوتاه مدت و بلند مدت توافق هسته‌ای در کدام یک از عرصه‌های اقتصاد ایران نمایان خواهد شد؟ گویی مناظره‌ای جدی میان دو طیف تصمیم گیران و صاحبنظران اقتصادی درگرفته است مناظره‌ای بر سر اینکه چگونه انرژی آزاد شده از فروپاشی رژیم تحریم را باید به کانون‌های راکد اقتصاد هدایت کرد. در مقاله فوق بر آنیم که درباره چگونگی استفاده از فرصت های بدست آمده پس از توافق هسته ای با شش قدرت بزرگ دنیا سخن گفته  و به بررسی و تحلیل این فرصت ها و راهکار ها و راهبرد های موجود در رابطه با آن  بپردازیم. روش تحقیق و بررسی این مقاله به صورت کتابخانه ای و میدانی و با استفاده از منابع موجود و تحلیل اخبار و وقایع روز صورت گرفته است. 

کلیدواژه :  توافق هسته ای ،تحریم،فرصت،ایران،برجامپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
7_290342_7373.zip58.8k

مقاله بعد از انجام توافق هسته ای با شش قدرت بزرگ دنیا و لغو تحریم ها چه فرصت هایی پیش روی ماست و چگونه باید به ...

مقاله بعد از انجام توافق هسته ای با شش قدرت بزرگ دنیا و لغو تحریم ها چه فرصت هایی پیش روی ماست و چگونه باید به ... دانلود مقاله پروژه مهر 94 (شماره پنج) بعد از انجام توافق هسته ای با شش قدرت بزرگ دنیا و لغو تحریم ها چه فرصت هایی پیش روی ماست و چگونه باید به بهترین وجه از این فرصت ها استفاده کنیم؟ با فرمت ورد و قابل ویرایش در 21 صفحه شامل عنوان ،چکیده،مقدمه،روش بررسی و نتایج می باشد.مناسب برای ارائه جهت مسابقات فرهنگی و هنری پرسش مهر 95-94 این مقاله تاکنون در جایی مورد استفاده قرار نگرفته است.ضمنا مقالات پیرا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان