کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

نقش حفظ وحدت در رشد و پویایی جامعه

نقش حفظ وحدت در رشد و پویایی جامعه

دانلود مقاله نقش حفظ وحدت در رشد و پویایی جامعه با فرمت ورد و قابل ویرایش در 22 صفحه

تمامی دستورات و قوانین نگارشی در این مقاله رعایت شده و به نوع خود مقاله ای بسیار زیبا ،دقیق و کامل در رابطه با این موضوع می باشد.با هم بخشی از چکیده این مقاله را ملاحظه می کنیم:

چکیده

تنوع قومی و مذهبی و تکثر دیدگاه در مسایل سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی در جوامع مدرن امروزی امری میمون و فرصتی مناسب برای توسعه و تکامل است و جامعه ای موفق است که از این تنوع و تکثر به عنوان فرصت در راستای اهداف توسعه ای و ایجاد وحدت و انسجام بهره گیرد. حال در مواردی که منافع همه مردم جامعه مطرح است و در موضوع خاصی که وحدت و انسجام ملی وجود دارد تقویت این وحدت بر همگان یک وظیفه و ضرورت است.بی‌تردید برای سازندگی و پیشرفت کشور ، تحکیم وحدت و انسجام ملی نخستین اولویت و ضرورت است. تحکیم وحدت ملی بیش از هرچیز ناشی از اعتلای غرور ملی و پاسداری از هویت ملی است و بر همگان واجب است با استعانت از بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص توجه به امنیت ملی و تمامیت ارضی کشور، حفظ وحدت و انسجام داخلی را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

امروزه لزوم حفظ وحدت و انسجام ملی به یک ضرورت تبدیل شده است چرا که مقوله وحدت و انسجام ملی یکی از شالوده های اصلی تضمین آینده میهن بزرگمان بوده است و نباید بهانه های دینی و مذهبی قومی و سیاسی این وحدت را خدشه دار کند.به عبارتی نیاز امروز جامعه ما حفظ وحدت و انسجام داخلی است.

در مقاله حاضر قصد داریم به مقوله نقش حفظ وحدت در رشد و پویایی جامعه پرداخته و به راهکار های حفظ وحدت در جامعه و جلوگیری از ایجاد تفرقه و عداوت بپردازیم.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
hefz-vahdat-pooyaiee-jame_324102_6763.zip54.2k