کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

نقش حفظ وحدت در رشد و پویایی جامعه

نقش حفظ وحدت در رشد و پویایی جامعه

دانلود مقاله نقش حفظ وحدت در رشد و پویایی جامعه با فرمت ورد و قابل ویرایش در 22 صفحه

تمامی دستورات و قوانین نگارشی در این مقاله رعایت شده و به نوع خود مقاله ای بسیار زیبا ،دقیق و کامل در رابطه با این موضوع می باشد.با هم بخشی از چکیده این مقاله را ملاحظه می کنیم:

چکیده

تنوع قومی و مذهبی و تکثر دیدگاه در مسایل سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی در جوامع مدرن امروزی امری میمون و فرصتی مناسب برای توسعه و تکامل است و جامعه ای موفق است که از این تنوع و تکثر به عنوان فرصت در راستای اهداف توسعه ای و ایجاد وحدت و انسجام بهره گیرد. حال در مواردی که منافع همه مردم جامعه مطرح است و در موضوع خاصی که وحدت و انسجام ملی وجود دارد تقویت این وحدت بر همگان یک وظیفه و ضرورت است.بی‌تردید برای سازندگی و پیشرفت کشور ، تحکیم وحدت و انسجام ملی نخستین اولویت و ضرورت است. تحکیم وحدت ملی بیش از هرچیز ناشی از اعتلای غرور ملی و پاسداری از هویت ملی است و بر همگان واجب است با استعانت از بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص توجه به امنیت ملی و تمامیت ارضی کشور، حفظ وحدت و انسجام داخلی را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

امروزه لزوم حفظ وحدت و انسجام ملی به یک ضرورت تبدیل شده است چرا که مقوله وحدت و انسجام ملی یکی از شالوده های اصلی تضمین آینده میهن بزرگمان بوده است و نباید بهانه های دینی و مذهبی قومی و سیاسی این وحدت را خدشه دار کند.به عبارتی نیاز امروز جامعه ما حفظ وحدت و انسجام داخلی است.

در مقاله حاضر قصد داریم به مقوله نقش حفظ وحدت در رشد و پویایی جامعه پرداخته و به راهکار های حفظ وحدت در جامعه و جلوگیری از ایجاد تفرقه و عداوت بپردازیم.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
hefz-vahdat-pooyaiee-jame_324102_6763.zip54.2k