کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

نقش راستگویی، امانتداری در حفظ وحدت

نقش راستگویی، امانتداری در حفظ وحدت

دانلود مقاله نقش راستگویی، امانتداری در حفظ وحدت با فرمت ورد و قابل ویرایش در 30 صفحه

تمامی دستورات و قوانین نگارشی در این مقاله رعایت شده و به نوع خود مقاله ای بسیار زیبا ،دقیق و کامل در رابطه با این موضوع می باشد.با هم بخشی از چکیده این مقاله را ملاحظه می کنیم:

چکیده:

انقلاب اسلامي با تکيه بر ارزشها و اعتقادات اسلامي با هدف والاي استقرار و سيطره ي قوانين و موازين الهي در کليه ي شئونات حيات فردي واجتماعي مردم ايران رخ داد اين انقلاب از يک سو سبب رويکرد به اين رشد گرايش هاي معنوي و تضعيف انديشه ي مادي گرايان شد و از سوي ديگر الگوي مبارزاتي اسلام تحت ستم در نقاط مختلف جهان گرديد. اين ارزشها محقق نشد مگر با تکيه بر اتحاد و وحدت کلمه ي همه‌ي آحاد ملت. وحدت و اتحاد سنگ بناي قوام جوامع است, اتحاد و همگرايي جامعه ايران اسلامي با توجه به داشتن الگوهاي دروني و معنوي مي تواند پيوند عميق و پايدار در بين ارکان نظام و آحاد جامعه برقرار کند.و ودين اسلام راهبردهاي سازنده تري براي تحقق اتحاد و همگرايي و وحدت همه جانبه جوامع بشري ميباشد.در حفظ وحدت جامعه و تحقق اهداف آن عوامل مهمی دست به دست هم می دهند که یکی از آنها راستگویی و صداقت و امانتداری می باشد. عده ای فکر می کنند صداقت و راستگویی و امانتداری صرفا یک مساله اخلاقی است و از این رو ناخودآگاه می خواهند آن را در بررسی مسایل و مشکلات اجتماعی به حاشیه برانند، اما باید گفت که صداقت و امانتداری موضوعی کلیدی در فهم و نقد کلیه حوزه های اجتماعی است و نقش آن در اقتصاد و تجارت کمتر از سرمایه های ریالی، نیروی انسانی و دیگر عوامل نیست.

دراین مجال برآنیم تا به نقش راستگویی، امانتداری در حفظ وحدت جامعه بپردازیم.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
naghsh-rastgooiee_324110_2137.zip63.5k

نقش حفظ وحدت در رشد و پویایی جامعه

نقش حفظ وحدت در رشد و پویایی جامعه دانلود مقاله نقش حفظ وحدت در رشد و پویایی جامعه با فرمت ورد و قابل ویرایش در 22 صفحه تمامی دستورات و قوانین نگارشی در این مقاله رعایت شده و به نوع خود مقاله ای بسیار زیبا ،دقیق و کامل در رابطه با این موضوع می باشد.با هم بخشی از چکیده این مقاله را ملاحظه می کنیم: چکیده تنوع قومی و مذهبی و تکثر دیدگاه در مسایل سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی در جوامع مدرن امروزی امری میمون و فرصتی مناسب برای توسعه و ت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان