کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

نقش راستگویی، امانتداری در حفظ وحدت

نقش راستگویی، امانتداری در حفظ وحدت

دانلود مقاله نقش راستگویی، امانتداری در حفظ وحدت با فرمت ورد و قابل ویرایش در 30 صفحه

تمامی دستورات و قوانین نگارشی در این مقاله رعایت شده و به نوع خود مقاله ای بسیار زیبا ،دقیق و کامل در رابطه با این موضوع می باشد.با هم بخشی از چکیده این مقاله را ملاحظه می کنیم:

چکیده:

انقلاب اسلامي با تکيه بر ارزشها و اعتقادات اسلامي با هدف والاي استقرار و سيطره ي قوانين و موازين الهي در کليه ي شئونات حيات فردي واجتماعي مردم ايران رخ داد اين انقلاب از يک سو سبب رويکرد به اين رشد گرايش هاي معنوي و تضعيف انديشه ي مادي گرايان شد و از سوي ديگر الگوي مبارزاتي اسلام تحت ستم در نقاط مختلف جهان گرديد. اين ارزشها محقق نشد مگر با تکيه بر اتحاد و وحدت کلمه ي همه‌ي آحاد ملت. وحدت و اتحاد سنگ بناي قوام جوامع است, اتحاد و همگرايي جامعه ايران اسلامي با توجه به داشتن الگوهاي دروني و معنوي مي تواند پيوند عميق و پايدار در بين ارکان نظام و آحاد جامعه برقرار کند.و ودين اسلام راهبردهاي سازنده تري براي تحقق اتحاد و همگرايي و وحدت همه جانبه جوامع بشري ميباشد.در حفظ وحدت جامعه و تحقق اهداف آن عوامل مهمی دست به دست هم می دهند که یکی از آنها راستگویی و صداقت و امانتداری می باشد. عده ای فکر می کنند صداقت و راستگویی و امانتداری صرفا یک مساله اخلاقی است و از این رو ناخودآگاه می خواهند آن را در بررسی مسایل و مشکلات اجتماعی به حاشیه برانند، اما باید گفت که صداقت و امانتداری موضوعی کلیدی در فهم و نقد کلیه حوزه های اجتماعی است و نقش آن در اقتصاد و تجارت کمتر از سرمایه های ریالی، نیروی انسانی و دیگر عوامل نیست.

دراین مجال برآنیم تا به نقش راستگویی، امانتداری در حفظ وحدت جامعه بپردازیم.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
naghsh-rastgooiee_324110_2137.zip63.5k

نقش حفظ وحدت در رشد و پویایی جامعه

نقش حفظ وحدت در رشد و پویایی جامعه دانلود مقاله نقش حفظ وحدت در رشد و پویایی جامعه با فرمت ورد و قابل ویرایش در 22 صفحه تمامی دستورات و قوانین نگارشی در این مقاله رعایت شده و به نوع خود مقاله ای بسیار زیبا ،دقیق و کامل در رابطه با این موضوع می باشد.با هم بخشی از چکیده این مقاله را ملاحظه می کنیم: چکیده تنوع قومی و مذهبی و تکثر دیدگاه در مسایل سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی در جوامع مدرن امروزی امری میمون و فرصتی مناسب برای توسعه و ت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان