کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

دانلود درس پژوهی فارسی دبستان آشنایی با اُ استثناء

دانلود درس پژوهی  فارسی  دبستان آشنایی با اُ استثناء

دانلود درس پژوهی  فارسی  دبستان آشنایی با اُ استثناءبا فرمت ورد و قابل ویرایش

با توجه به رویکرد جدید نظام آموزشی و تاکید براجرای سند تحول بنیادین آموزش وپرورش و توجه به هوشمند سازی مدارس و استفاده از فناوریهای نوین و تکنولوژی روز در تدریس ،تصمیم گرفتیم که با استفاده از تجربیات همکاران و فناوری های روز ،راهکار های مؤ ثری برای یادگیری کلماتی که استثنا هستند (مانند(اُ) استثناء ) ارائه دهیم . از آنجا که در پایه های بالاتر مشاهده می شد که اغلب دانش آموزان هنگام نوشتن دیکته ،نشریات و روزنامه دیواری و... کلماتی را که در فارسی استثنا ء هستند اشتباه می نویسند ،لذا احساس کردیم که در تدریس اینگونه درس ها تحولی نو ایجاد کنیم و با استفاده از فناوری نوین و رسانه های آموزشی روزتنوعی در امر یادهی یادگیری مشارکتی به وجود آوریم. معمولاً به علت اینکه آموزگاران یک پایه چندین سال در همان پایه تدریس می کنند ،گاهی اوقات از برخی نکات مهم غفلت می ورزند و به نو آوری در تدریس چندان اعتقادی ندارند. اگر آموزگاران پایه های مختلف هرچند سال یک بار تغییر پایه دهند و به تبادل تجربه با سایر همکاران بپردازند بی شک تحولی عظیم در امر آموزش ایجاد خواهد شد.انشاالله.        

مسأ له چگونه اُ استثناء را به دانش اموزان آموزش دهیم یا چه کنیم که دانش اموزان در نوشتن کلماتی که اُ استثناء دارند کمتر دچار مشکل شوند؟

اعضای گروه بر آن شدیم تا با در نظر گرفتن روش تدریسی نو، راهکارهایی را که به نظر مان می رسد در تدریس نشان دهیم تا نتیجه آن را مشاهده نماییم .چرا که این آموزگار است که با درنظر گرفتن شرایط و پژوهش در پایه های بالاتر این معضل را در یافته و سعی در بر طرف نمودن آن می نماید.   تعیین ضرورت واهمیت موضوع با توجه به صحبت های همکاران پایه اول و پایه های بالاتر راجع به اینکه برخی از دانش آموزان در نوشتن کلماتی که در فارسی استثنا ء هستند از جمله اُ استثنا ء ،ضرورت داشت که در نحوه آموزش این درس نگرشی نو به وجود آید.....

در این درس پژوهی کلیه مستندات و مراحل اجرا به طور کامل رعایت گردیده است.

علاون بر موارد فوق مجموعا 5 جزه آموزشی و پاور پوینت زیز به صورت اشانتیون به شما فرهنگی گرامی ارائه میگردد که عناوین آنها عبارتند از :

درس پژوهی معماری نوین تدریس 

درس پژوهی تدریس فرصت ساز

ده گام اساسی در فرایند درس پژوهی

درس پژوهی و راه های توسعه آن

آموزش درس پژوهیپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
estesna_324232_7511.zip7.8 MB