کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

رابطه مدیریت حرفه ای در مدارس و ارتقای کیفیت خدمات آموزشی و پرورشی

رابطه مدیریت حرفه ای در مدارس و ارتقای کیفیت خدمات آموزشی و پرورشی

دانلود مقاله رابطه مدیریت حرفه ای در مدارس و ارتقای کیفیت خدمات آموزشی و پرورشی با فرمت ورد و قابل ویرایش در 26 صفحه

چکیده

مهم ترين متغير در موفقيت هر مدرسه ای ، مدیریت حرفه اي آن مدرسه است.   مدرسه در ميل به موفقيت خود و براي پاسخگو بودن به دانش آموزان ، راه هاي فراواني دارد و همچنين با بيراهه ، چاله و چاه هاي زيادي نيز مواجه است. مديريت حرفه ای مدرسه ، چيزي جز شناخت راه ها و چاه هاي موفقيت مدرسه و برنامه ريزي جهت ايجاد راه ها و فرصت ها ، افزايش عوامل تسهيل كننده و بر طرف كردن چاه ها و مهار، كاهش و يا رفع موانع در این رابطه نیست .

   با توجه به نكات فوق؛ حاكميت مدیریت حرفه اي در مدرسه، قادر است به ميزان بسيار چشم گيري مدرسه را در جهت كاهش تنش ها و موفقيت در تحقق اثر بخش هدف ياري نمايد و مدرسه و دانش آموزان را پاسخگو سازد. امروزه داشتن مدیریت حرفه اي، به عنوان يك مزيت رقابتي در مدارس مطرح مي باشد. ضعف در سيستم مدیریت حرفه ای، منجر به كاهش کیفیت خدمات آموزشی و پرورشی در مدرسه مي گردد و مديريت، بيشتر بر روي كنترل گذشته نگر تكيه خواهد كرد.

مدیریت حرفه اي ، تاثير چشم گيري بر روي فعاليت ها ونتابج مدرسه دارد . مدیریت حرفه اي ، بهره وري را افزايش مي دهد ، ارتباطات را بهبود مي بخشد ودرجه ريسك را كاهش مي دهد؛ زيرا هنگامي كه مدیریت حرفه اي در مدرسه حاكم است ، خدمات آموزشی و پرورشی به درجه بسیار بالاتری ارتقا پیدا خواهد کرد.

   موفقيت در مدرسه ناشي از ايجاد وبه كارگيري مديرت حرفه ای در مدرسه است.   هر چه مدرسه خود را قانون مند تر سازد، به همان ميزان قابليت پيش بيني خود را در محيط افزون تر ساخته است.براي رسيدن به موفقيت ، چاره اي جز قانون مند ساختن مدرسه و ایجاد مدیریت حرفه ای نيست. در مقاله حاضر قصد داریم به بررسی رابطه مدیریت حرفه ای در مدارس و ارتقای کیفیت خدمات آموزشی و پرورشی بپردازیم.

کلید واژه : مدیریت ،حرفه ای، کیفیت،آموزشی،پرورشیپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,750 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
modiriat-herfeiee_324564_6563.zip45.4k

تعالی مدیریت مدرسه،فرصت ها و تهدیدات

تعالی مدیریت مدرسه،فرصت ها و تهدیدات دانلود مقاله جامع و کامل تعالی مدیریت مدرسه،فرصت ها و تهدیدات  با فرمت ورد و قابل ویرایش در 19 صفحه چکیده با توجه به تحولات و واقعیت های دنیای امروز انتظار می رود كه مدیران مدارس قادر باشند هم سو و با هدف برنامه ریزی درسی ملی ، نیاز یاد گیرندگان را در سطح مدرسه و منطقه پاسخ دهند و در رابطه با دانش آموزان به بازشناسی عناصر موثر بر برنامه درسی ملی بپردازند. .برنامه درسی ملی واقع گرایانه مستلز ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,750 تومان