کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

شوراهای آموزش و پرورش ،تجلی مشارکت درامورفرهنگی جامعه

شوراهای آموزش و پرورش ،تجلی مشارکت درامورفرهنگی جامعه

دانلود مقاله شوراهای آموزش و پرورش ،تجلی مشارکت درامورفرهنگی جامعه  با فرمت ورد و قابل ویرایش در 22 صفحه

چکیده

شوراهای آموزش و پرورش، نمادی از تجلی مشارکت در امور فرهنگی جامعه است . همانطور که واقفیم طی سالها اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و دستاوردهای خوبی را برای آموزش و پرورش داشته است. ارتقاء فرهنگ مستلزم اجرای برنامه های علمی و آموزش است و این مهم بدون مشارکت مردم برای بهره گیری از برنامه ها و نقش آفرینی درروند ارتقاء امکانات آموزش میسر نخواهد شد . این شوراها فرصتی برای بسیج همه امکانات و ظرفیت های هر منطقه در جهت پیشبرد اهداف آموزش و پرورش است.

تعلیم وتربیت مسئله بسیارظریف وحساس است که باید همه دستگاهها ومردم به آموزش و پرورش در راستای تحقق عالیه تعلیم وتربیت کمک نمایند. بنابر این افزایش مشارکت و اثربخشی همگانی بویژه در میان اعضای خانواده و تعالی نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی کشور از اصلی ترین نقش های اعضای شوراهای آموزش و پرورش می باشد. شوراهای آموزش و پرورش در تدوین برنامه های آموزشی و پرورشی نقش اساسی و جایگاه قابل توجهی دارند،اگر نقش مشارکت به معنای واقعی و صحیح در جامعه ای محقق شود دیگر هیچ قدرتی از قدرتهای زورگو نمی تواند بر ملتی غلبه کند. در ادامه می توان چنین اظهار نظر نمود که عملکرد این شورا بیانگر تلاش،‌ همدلی و وحدت نظر و اندیشه مردم و مسئولان در رفع موانع موجود و تسهیل در امر اجرایی آموزش و پرورش می باشد. در مقاله حاضر برآنیم که به نقش و عملکرد شوراهای آموزش و پرورش به عنوان تجلی مشارکت درامورفرهنگی جامعه بپردازیم.

 

کلیدواژه :

شوراهای آموزش و پرورش،تجلی ،مشارکت،امورفرهنگی جامعهپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tajali_338609_4726.zip51.6k

ضرورت و اهمیت توجه به اقتصادمقاومتی ازدیدگاه رهبری معظم انقلاب

ضرورت و اهمیت توجه به اقتصادمقاومتی ازدیدگاه رهبری معظم انقلاب دانلود مقاله ضرورت و اهمیت توجه به اقتصادمقاومتی ازدیدگاه رهبری معظم انقلاب با فرمت ورد و قابل ویرایش در 35 صفحه چکیده از میان برداشته شدن مشکلات اقتصادی و خودکفايي در توليد دانش و عدم وابستگي به کشورهاي بيگانه و قدرتهاي شرق و غرب يکي از مهمترين دغدغه هاي جمهوري اسلامي ايران بوده که همواره فراروي صاحبنظران و انديشمندان کشور قرار داشته است. اين دغدغه در سال هاي اخير به طور خاص در زمينه اقتصادي تش ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

شوراهای آموزش و پرورش ،خانواده و تعلیم و تربیت

شوراهای آموزش و پرورش ،خانواده و تعلیم و تربیت دانلود مقاله شوراهای آموزش و پرورش ،خانواده و تعلیم و تربیت با فرمت ورد و قابل ویرایش در 24 صفحه چکیده: در جامعه امروزی برای دستیابی آموزش و پرورش کشور به جایگاه نوین باید خانواده در دستگاه تعلیم و تربیت کشور بیشتر شود. وبرای اینکه آموزش و پروزش به جایگاه مطلوب خود دست یابد مشارکت خانواده و دستگاه های اجرایی در تعلیم و تربیت ضروری است چرا که رفع مشکلات اجتماعی، مقابله با ناهنجاری ها و انجام و اج ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان