کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

دانلود پروژه آمار بررسی میزان کاهش یا افزایش معدل دانش آموزان مدرسه جامه طحاف

دانلود پروژه آمار  بررسی میزان کاهش یا افزایش معدل دانش آموزان مدرسه جامه طحاف

دانلود پروژه آمار  بررسی میزان کاهش یا افزایش معدل دانش آموزان مدرسه جامه طحاف با فرمت ورد و قابل ویرایش تعدادصفحات 22

این پروژه آمار به صورت کامل و دقیق طراحی شده و کلیه جداول و نمودار های لازم را جهت ارائه دارد و قادر به کسب نمره کامل می باشد. قیمت این محصول نسبت به نمونه های مشابه سراسر اینترنت بسیار مناسب تر می باشد و بر خلاف بسیاری از نمونه ها که فقط عنوان پروژه را کپی می کنند نمونه کاملی است.

چکیده 
هدف ای پژوهش بررسی میزان کاهش یا افزایش معدل دانش آموزان مدرسه جامه طحاف درسال های تحصیلی 91.92و90.91 می باشد.روش این پژوهش به صورت مقایسه ای بوده و در طی آن به بررسی علل افزایش یا کاهش میزان معدل در دانش آموزان این مدرسه به صورت طرح پرسشنامه پرداخته می شود. این تحقیق علمی،با هدف شناخت میزان فراز ونشیب تحصیلی در یک مدرسه وسپس بررسی علل این فراز نشیب در یک جامعه آماری امجام می شود.
جامعه آماری عبارت است از:کلیه عناصر و افراری که در یک مقیاس جغرافیایی مشخص دارای یک یا چند صفت مشترک باشند هر چه جامعه آماری کوچکتر باشد میتوان آن را دقیق تر از یک جامعه آماری بزرگ تر بررسی کرد. کلاس اول موجود در دبیرستان وسپس مقایسه با معدل این جامعه آماری ما معدل ورودی کلاس پس از پایان تحصیلی واخذ معدل ترم اول می باشد.
برای نمایش نتایج بدست آمده حاصل از این پژوهش ،نتایج را به صورت نمودار آماری اعم از:میله ای،جعبه ای،دایره ای به تصویر کشیدیم،امید است با تجزیه تحلیل این نمودار به هدف تحقیق دست پیدا کنید.


روش جمع آوری داده ها
داده های این  پژوهش ، داده های حقیقی و از پیش تعیین شده است .
داده های شلمل معدل های سال سوم راهنماییو اول دبیرستان (ترم اول) سی دانش آموز در 3 کلاس مدرسه جامه در سال تحصیلی  91-90 می باشد . داده ها حقیقی است و از دفتریاری مدرسه دریافت شده است . ابتدا داده ها دسته بندی کرده ،یعنی داده های وودی ترم اول  را به صورت جداگانه مرتب کرده و برای هر دسته از داده ها با استفاده از شاخص های پراکندگی و مرکزی جدول فراوانی رسم شده است تا با بهره گیری از آن در فصل ها ی بعدی نمودارهای مربوطه رسم شود با توجه به اینکه داده ها از نوع داه های کمی پیوسته می باشد برای هر دسته نمودارهای  جعبه ای ، مستطیلی و چند بر فراوانی رسم شده است .
علاوه بر این پس از رسم نمودارها و نتیجه گیری برای اینکه نظر  همین دانش آموزان را در افت تحصیلی شان جویا شویم،سؤالاتی در این زمینه با استفاده از طرح پرسشنامه و تصادفی از دانش آموزان سال اول دبیرستان پرسیده شد تا با جواب دادن بله و خیر درصد گیری مربوط به هر سؤال نمودارهای دایره ای و میله  ای رسم شود و با تجزیه  و تحلیل ای نمودار ها به علت این افت تحصیلی از زبان خود دانش آموزان پی ببریم . لازم به ذکر است که از میان 15 سؤال ذکرشده در پرسشنامه 5 سؤال را که از اهمیت بیش تری بر خوردار بود انتخاب و نمدار های مربوط را رسم کردیم .پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
1_363471_3108.zip481.1k