کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

دانلود پروژه آمار نظرسنجی تلفنی از مردم اصفهان درباره جراحی زیبایی

دانلود پروژه آمار نظرسنجی تلفنی از مردم اصفهان درباره جراحی زیبایی

دانلود پروژه آمار نظرسنجی تلفنی از مردم اصفهان درباره جراحی زیبایی با فرمت ورد و قابل ویرایش تعدادصفحات 37

این پروژه آمار به صورت کامل و دقیق طراحی شده و کلیه جداول و نمودار های لازم را جهت ارائه دارد و قادر به کسب نمره کامل می باشد. قیمت این محصول نسبت به نمونه های مشابه سراسر اینترنت بسیار مناسب تر می باشد و بر خلاف بسیاری از نمونه ها که فقط عنوان پروژه را کپی می کنند نمونه کاملی است.


مقدمه :
 
آدمی خلیفة الله است. خداوند خود هم جمیل است و هم جمال. در دعای سحر چنین می‏خوانیم: اللهم انی اسئلک من جمالک باجمله و کل جمالک جمیل; بار خدایا، من از تو خواهم به جمال جمیل‏ترت و همه جمالت جمیل است. وقتی خالق خود زیبا باشد، مخلوق هم زیبا است و دوستدار زیبایی. تا آن‏جا زیبایی را دوست دارد که همه زیبایی خداوند را مسالت می‏کند. البته زیبایی، اگر این گونه که خداوند می‏خواهد باشد، زیبا است. چشم از دید زیبایی به مخلوقات دیگر و اطراف خود می‏نگرد و همه چیز را زیبا می‏بیند. گاه لازم می‏آید که حتی زشتی‏ها را هم زیبا ببیند...


پیشگفتار
از میان شاخه های مختلف جراحی پلاستیک، جراحی زیبایی درجامعه ماشناخته شده ورواج زیادی پیداکرده است.
درحالی که همه رشته‌های پزشکی جنبه نجات بیمار از درد، ناراحتی و درمان را دارند، با این وجود به دلیل جوان بودن جمعیت کشور، گرایش به جراحی‌های زیبایی در ایران گسترش پیدا کرده است.
 ازپیدایش جراحی پلاستیک درایران وتاسیس این رشته دردانشگاه اصفهان بیش از نیم قرن می‌گذرد. پایه‌گذار این رشته جراحی در ایران دکتر "محمداصانلو"است.
به طور کلی جراحی های زیبایی را می توان به دودسته تقسیم کرد. جراحی های زیبایی که درناحیه گردن و صورت انجام می شود. ازجمله بینی،پلک ها،کشیدن پوست صورت وگردن یا همان لیفتینگو دسته دوم جراحی هایی هستندکه رویتنه واندام هاانجام می شوند. ماننداعمال جراحی سینه،شکم ولیپوساکشن چربی های اضافی بدن." گرایش روزافزون جوانان به زیبایی ظاهر و روی‌آوردن به جراحی‌های پلاستیک طی دهه‌گذشته منجر به‌رشد۸۳درصدی تعداد جراحی‌های پلاستیک در کشور شده است. بر اساس آمارهای موجود در کشور ما، جراحی بینی در رتبه اول، جراحی اندام در رتبه دوم وحذف چین وچروک صورت در رتبه سومجراحی‌های معمول در ایران قرار دارد"(سایت خانواده ما).‬
درطول دهه گذشته، افزایش تعداد متقاضیان جراحی زیبایی وصرف هزینه بیش از ۲۰میلیون ریال برای جراحی بینی وبیش از۳۰میلیون ریال برای زیبایی‌اندام از سوی متقاضیان وتعارض صرف چنین هزینه‌هایی باسطح درآمد طبقه‌متوسط و مرفه جامعه، از زمینه‌های قابل بررسی در تحولات رفتاری اجتماعی جوانان است.‬
" یکی از جراحان زیبایی که خواسته است نامش فاش نشود ادعا می کند، طبق اطلاعات به دست آمده، در کشور ما بسیاری از زنان و مردان، شکل و فرم قسمتی از اندام یا جوارح خود را نمی پسندند و خواهان تغییر و یا اصلاح آن هستند." (بانک اطلاعات نشریات کشور)
این موارد در خانم ها بیشتر شامل بینی، رنگ چشم و گونه و در آقایان شامل لب و ابروها است. اما در این میان مردان کمتر اقدام به عمل جراحی زیبایی کرده اند و در مقابل زنان زیادی بینی و صورت خود را به تیغ جراحی سپرده اند.
اگر چه افراد بسیاری با استفاده از عملهای مختلف زیبایی اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده واز زندگی خود لذت بیشتری می برند، لیکن انتخاب جراح متخصص و همچنین بروز خطرات و مشکلات ناشی از این جراحی ها نیز قابل تامل است.
طرح مسئله:
تب داغ عمل‌های جراحی زیبایی و دست‌کاری‌های پوستی، بسیاری از زنان و مردان جامعة ما را گرفتار خود کرده است. اگر هزینه های سرسام آور این قبیل جراحی ها را بتوان نادیده گرفت، عوارض ناخواسته و پیامدهای احتمالی این جراحی ها و همچنین دخالت افراد فرصت طلب که با اطلاعات کم و نداشتن تخصص کافی این اعمال را انجام می دهند مشکلات بسیاری را برای متقاضیان عمل های زیبایی به وجود آورده است که این بخش از مسئله به آسانی قابل چشم پوشی نیست چرا که حتی در برخی موارد باعث مرگ شخص متقاضی نیز شده است.
متاسفانه در این زمینه عدم نظارت کافی بر عملکرد متخصصان و جراحان مذکور باعث شده است که زمانی آنها مورد بازخواست قرار گیرند که یا یکی از بیماران آنها فوت کند و یا این که پس از عمل دچار مشکلی شود و به مراجع قضایی شکایت کند. لذا این تحقیق در پی دانستن این مسئله است که میزان تمایل مردم برای انجام این جراحی‌ها چقدر است و همچنین مردم تا چه حد از خطرات ناشی از این جراحی‌ها آگاهند.
پرسش های اصلی تحقیق:
شما با جراحی پلاستیک موافقید یا مخالف؟
چرا افراد جراحی پلاستیک انجام می دهند؟
تا چه حد از خطرات احتمالی این جراحی‌ها آگاهید؟
ضرورت و اهمیت تحقیق:
از آنجا که طبق آمارهای موجود جراحی زیبایی به خصوص جراحی بینی در ایران بیشتر از همه کشورهای دنیا انجام می‌شود، بنا به دلایل زیر تحقیق در این مورد ضروری به‌نظر می‌رسد:
1- خطرات ناشی از جراحی‌های زیبایی که حتی ممکن است منجر به فوت متقاضی شود.
2- هزینه های گزاف اینگونه جراحی‌ها که در اکثر اوقات بدون علت و تنها از روی تفنن و چشم و هم چشمی بر خانواده ها تحمیل می‌شود.
هدف تحقیق:
دست یابی به میزان مبادرت به جراحی‌های زیبایی در بین مردم اصفهان و مقایسه نتایج بدست آمده با نتایج بدست آمده از تحقیقی با همین نام که در مرکز مطالعات و تحقیقات روزنامه همشهری سال 1386 انجام شده است.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
3_363476_4215.zip1.3 MB