کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

گزارش جلسه تبیین ارزشیابی کیفی توصیفی در آموزشگاه

گزارش جلسه تبیین ارزشیابی کیفی توصیفی در آموزشگاه

گزارش جلسه تبیین ارزشیابی کیفی توصیفی در آموزشگاه با فرمت ورد و قابل ویرایش در 5 صفحه

گزارش جلسه تبیین ارزشیابی کیفی توصیفی در آموزشگاه

یکی از مسائل مهم آموزشی مسئله افت تحصیلی و ارزشیابی کیفی –توصیفی می باشد. در آموزشگاه ما در تاریخ ......جلسه ای برگزار شد که پیرامون این موضوع به بحث و تبادل نظر پرداختیم.خلاصه ای از نتایج بحث و تبادل نظر ما پیرامون این موضوع عبارت بود از مسائل زیر:

يكي از چالش­هايي كه ارزشيابي كيفي توصيفي با آن درگير است چالش افت تحصيلي يا به اصطلاح عاميانه آن بي­سواد بالا آمدن دانش آموزان است. اين موضوع پيچيده­ترين چالش­هاست كه منشاء انتقادات فراواني هم شده است. بسياري از كارشناسان نظام آموزشي والدين- معلمان مجري با اين دستاويز به نفي و رد اين الگوي ارزشيابي مي­پردازند. معترضان به الگوي ارزشيابي كيفي توصيفي از منظر افت تحصيلي بر اين باورند كه ارزشيابي توصيفي به دليل نداشتن اهرم­هاي لازم براي ايجاد رقابت و مقايسه بين فردي موتور انگيزشي يادگيري دانش آموزان را خاموش كرده يا به حداقل كارآمدي رسانده است. از اين رو دانش آموزان شوقي به يادگيري و تلاش براي كسب دانش ها و محتواي كتاب­هاي درسي ندارند. اما اين که مدعا تا چه حد صحت دارد بايد آن را مورد بررسي و تعمق قرارداد......پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
gozaresh_386218_1554.zip19.3k