کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

کنش پژوهی فردی با موضوع ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان

کنش پژوهی فردی با موضوع ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان

دانلود کنش پژوهی فردی با موضوع ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان با فرمت ورد و قابل ویرایش

مشخصات فعالیت

عنوان فعالیت : در این فعالیت دانشجو باید یک مسئله را تدریس خود در نظر بگبرد و بر اساس تحقیق های زمینه یابی و ارائه راهکار و نوشتن فرضیه و آزمون آنها مسئله را حل کند و نتیجه را بگوید مسئله ای که تدریس من مشاهده شد ایجاد انگیزه بود.

شرح مسئله :

روزی که ما رو به کاروزی فرستادن و روزی که فهمیدم که این ترم قرار است 6 تدریس داشته باشم این عوامل دست به دست هم داده و باعث ایجاد استرس در من شد البته تا حدودی هم طبیعی بود به علت نداشتن تجربه اما وقتی در محیط واقعی قرار گرفتم از استرسم به شدتکاسته شد معلم راهنمای خوبم خانم صفائی من را بسیاد راهنمایی کردند و یک درس برای هفته آینده ی من انتخاب کردند برای تدریس درسی که برای هفته آینده ی من در نظر گرفته بودند نه میشد گفت سخت است نه سان. اما من در طول این یک هفته تمام سعی خودم را کردم تا بتوانم به نحو احسنت از عهده ی تدریس برایم یک سری وسایلم مانند پاور آموزشی ، و تصویر و ... برای تدریس خودم آماده کردم. هر چیزی باعث می شد تا رشته ی افکار من بهم بریزد مانند نداشتن ذوق و شوق دانش آموزان برای تدریس شلوغ کردن آنها و... همگی این مسائل دست به دست هم دادند تا من موضوع خود را بر پای ایجاد انگیزه در دانش آموزان انتخاب کنم.

فنون تدریس

تدریس مجموعه اعمالی است که معلک برای جلب توجه شاگردان انجام می دهد گفته می شود از جمله فنون تدریس می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1-تدبیر منفی : که یکی از تکنینک های معلمی است که به منظور ساکت کردن و یا جلب توجه از آن استفاده می شود به این صورت که وقتی کلاس شروع می شود معلم طنین شادی صدای خود را کم کرده و بغض صدایش را افزایش دهد................پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
koneshpazhoohi-angize_386220_1078.zip11.2k