کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

نقش قصه گویی در انتقال مفاهیم درسی به کودکان و نوجوانان

نقش قصه گویی در انتقال مفاهیم درسی به کودکان و نوجوانان

دانلود مقاله نقش قصه گویی در انتقال مفاهیم درسی به کودکان و نوجوانان با فرمت ورد و قابل ویرایش در 10 صفحه

مقاله نقش قصه گویی در انتقال مفاهیم درسی به کودکان و نوجوانان به صورت کامل و دقیق طراحی و تدوین گردیده است و همه فرمت ها و قابلیت های مورد نیاز مقاله را دارا می باشد

با هم چکیده مقاله نقش قصه گویی در انتقال مفاهیم درسی به کودکان و نوجوانان را مشاهده می کنیم:

چکیده

همانطور که می دانیم پیچیده‌ترین مفاهیم انتزاعی و درسی با قصه گویی نمایش قابل انتقال است.

قصه گویی یکی از هنرهایی است که اگر به آن از بدو ورود فرزندانمان به مدرسه اهتمام ورزیم خواهیم توانست گام بلندی در راستای انتقال فرهنگ غنی کشور به نسل های بعدی برداریم.

با توجه به نقش تأثیرگذار قصه گویی در روند آموزش و پرورش می توان هنرمند و مخاطب پروری را از سنین کم در میان دانش‌آموزانمان آغاز کنیم.

با توجه به اینکه می توان مفاهیم مختلف درسی را به کمک قصه گویی در میان کودکان و نوجوانان انتقال داد لازمه و مقدمه آشتی میان آحاد جامعه با قصه گویی ارزشی و ریشه دار در مدارس کشور است و امید است فعالیت های داستان پردازی در مدارس با اهتمام مدیران رشد چشمگیری پیدا کند. آنچه که این مقاله در پی آن است ، بررسی جایگاه تاثیر قصه گویی در انتقال مفاهیم درسی به کودکان و نوجوانان است . این نظام گسترده بخش بسیار وسیعی از جامعه را تحت پوشش قرار می دهد . از دوران پیش دبستان تا دوران دانشگاه گستره ی نظام تعلیم و تربیت است ، اما در این مقاله هرجا به نظام آموزشی اشاره می شود ، مراد دوران پیش دبستان و دبستان است . این دو بخش نیمی از جمعیت دانش آموزی را تحت پوشش خود دارد . با این اوصاف این مقاله در پی آن است که به این سوالات پاسخ دهد : آیا قصه گویی می تواند در رقابت با فعالیتهای رسمی مدرسه به جایگاهی مطمئن دست یابد ؟ آیا در نظام آموزشی ما به قصه گویی به عنوان فعالیتی جدی نگاه می شود یا فعالیتی تفننی است که ارزش علمی – آموزشی خاصی ندارد ؟ و ...

کلید واژه : قصه گویی،مفاهیم درسی،کودکان ، نوجوانانپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
1_646067_5793.zip32.9k