کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

ارائه راهکارهای ایجاد انگیزه در معلمان و دانش آموزان جهت انجام فعالیت های پژوهشی

ارائه راهکارهای ایجاد انگیزه در معلمان و دانش آموزان جهت انجام فعالیت های پژوهشی

دانلود مقاله ارائه راهکارهای ایجاد انگیزه در معلمان و دانش آموزان جهت انجام فعالیت های پژوهشی با فرمت ورد و قابل ویرایش در 20 صفحه

مقاله ارائه راهکارهای ایجاد انگیزه در معلمان و دانش آموزان جهت انجام فعالیت های پژوهشی بسیار کامل و آماده و شامل قسمت های زیر است:

چکیده،واژگان کلیدی،مقدمه،متن اصلی،نتیجه و فهرست منابع

باهم بخشی از مقاله ارائه راهکارهای ایجاد انگیزه در معلمان و دانش آموزان جهت انجام فعالیت های پژوهشی را مشاهده می کنیم:

چکیده

کنجکاوی و تحقیق از تمایلات طبیعی هر انسان است و میل به شناخت امور، کشف اسرار، پرده برداری از مجهولات، درک واقعیتهای نهانی فطری و غریزی انسان است و از همان کودکی پدیدار می شود. علاوه بر این توسعه پایدار بدون آموزش و هر دو بدون نهادی شدن تحقیق به فعل در نمی آید. پژوهش و تحقیق باید در حل معضلات جامعه وسایر عرصه ها نقشی اساسی و تعیین کننده داشته باشد. ارتقای فرهنگ پژوهش و استقرار نظام تحقیق لازمه یک الگوی مطلوب از توسعه می باشد. اگر به شاخص های دقیق توسعه انسانی نگاه کنیم در می یابیم که کشور ما با توسعه یافتگی فاصله زیادی دارد و علت این مسئله را می توان در موانع پژوهشی کشور جستجو کرد.

باید ابتدا فرهنگ در محیط های آموزشی بصورت فرهنگی نهادینه تبدیل شود. برنامه ها و طرح های آموزشی در دانشگاهها و آموزش و پرورش باید بر اساس یافته های پژوهشی باشد تا بصورت دقیق فراهم گردد تا منبع تولید علم باشد و معلمان در این زمینه نقش هدایت گر داشته تا یادگیری پایدار صورت گیرد.

در مقاله حاضر قصد داریم به مبحث ارائه راهکارهای ایجاد انگیزه در معلمان و دانش آموزان جهت انجام فعالیت های پژوهشی بپردازیم.

واژگان کلیدی

پژوهش،تحقیق،معلم،دانش آموز،آموزش و پرورشپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
2_705242_6500.zip50.3k

اهمیت پژوهش در آموزش و پرورش

اهمیت پژوهش در آموزش و پرورش دانلود مقاله اهمیت پژوهش در آموزش و پرورش با فرمت ورد و قابل ویرایش در 23 صفحه مقاله اهمیت پژوهش در آموزش و پرورش شامل چکیده-واژگان کلیدی -مقدمه-متن اصلی-نتیجه و فهرست منابع می باشد. با هم بخشی از مقاله اهمیت پژوهش در آموزش و پرورش را مشاهده می کنیم. اهمیت پژوهش در آموزش و پرورش چکیده کنجکاوی و تحقیق از تمایلات طبیعی هر انسان است و میل به شناخت امور، کشف اسرار، پرده برداری از مجهولات، درک واق ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان